Základní ceny

Zde najdete orientační ceny. Jak vidíte, vlastní firemní web můžete mít za rozumnou cenu.
Jestli ale vyžadujete speciální funkce, programování a další vícepráce, cena se zvedá dle vašich nároků. Vždy si minimálně napíšeme, zavoláme, popřípadě se sejdeme, abychom co nejpřesněji upřesnili celý projekt.

Správa a aktualizace www stránek

Zde najdete ceny za pravidelnou správu celých stránek ohledně bezpečnosti, vyladění a zálohování. Denně je napadeno miliony www stránek SPAM roboty a viry. Snažím se maximálně zabezpečit váš web.

Doplňující informace k cenám a realizaci


Moji klienti se ke mně vracejí, za což jsem velmi rád. Snažím se jim velmi často pomoci i v jiných aspektech podnikání nebo jen poradit jak, co a kde nastavit. Často se setkávám s tím, že jejich řešení jsou velmi zastaralá a malá rada jim pomůže podnikání zefektivnit a hlavně zlevnit.


Nabídka služeb

Reklama a Marketing nejen Karlovarsko, ale celá ČR.


Mám dlouholeté zkušenosti s reklamou a marketingem obecně. Mohu vám tedy vytvořit graficky celou firemní identitu a sjednotit tak styl vaší prezentace navenek. Dnešní klient je velmi náročný a dokáže porovnávat, zjišťovat informace atd. Ne každý se dá opít rohlíkem a proto buďte připraveni.


Kontaktujte mne

Doplňující informace

Naplnění webu obsahem
V základní verzi Basic máte zdarma naplnění 5 stránek vámi dodaným obsahem. Každá další stránka stojí 500 až 1500 Kč, dle obsahu, který se bude plnit. Tedy jestli budu upravovat, rozšiřovat či tvořit nové texty ( tzv. copywriting ) nebo budu muset upravovat vámi dodané fotografie, přidávat tabulky, nahrávat videa a pod. Cenu odhadnu dopředu, aby jste věděli, kolik přibližně vás další úpravy budou stát.
Školení | Administrace webu
Jedno školení získáte zdarma v sídle u nás, v případě, že chcete abych přijel k vám je cena prvního školení 500 Kč + doprava. Každé další školení 800 Kč / hod. + doprava k vám
Hosting
Podmínkou správného fungování vašich stránek je kvalitní hosting. Proto nahraji projekt jen na náš spřátelený nebo ověřený hosting. Skoro pokaždé se při nahrání na jiný hosting vyskytly chyby a zpomalení, za které nemohu a nedokážu je ovlivnit. U nás: Denní zálohy webu. Neomezené množství emailu.
Smlouva a realizace
Dostáváte cenový návrh, se kterým když souhlasíte, podepíšeme smlouvu, kde se specifikují základní funkce webu. termín realizace bude určen dle mého konkrétního vytížení, ale je to přibližně do 2 měsíců.
Další programování na míru
Můj programátor je velmi vytížený, proto se na speciální doprogamování může čekat déle. Cena za hodinu je 1000 Kč bez DPH / hod nebo dle domluvy za daný modul či řešení, které vám sdělím předem. Platba předem nutná. V případě, že se začne programovat je 50% z platby předem nevratných.
Jednorázová aktualizace Redakčního systému
1800 Kč bez DPH
Jednorázová kontrola zabezpečení antivirus
1800 Kč bez DPH
Opravy napadeného webu/ zavirovaného
dle složitosti viru od 10 000 Kč bez DPH

Další ceny

Grafický návrh loga
od 8000 Kč
V ceně není logo manuál.
Logo předávám v několika formátových verzích a základních barevných variantách. Barva | Šedá | Černobílá | Invert + PANTONE barvy
Grafický návrh letáku
Jednostranný leták A4 / A5: 1200 Kč Oboustranný leták A4 / A5: 1800 Kč Složitější letáky: dle domluvy.
Mohu zařídit i tisk a předat tak zakázku kompletní, bez toho, aby jste museli na něco myslet.
Web design
Návrh architektury webu. Home page + 3x substránka
9.000 Kč
Každá další substránka 500 až 1500 Kč
Návrh grafiky e-shopu: 15.000 Kč
Grafický návrh bilboardu nebo banneru
od 1500 Kč
Mohu zařídit i levný tisk bannerové plachty a předat tak zakázku kompletní, bez toho, aby jste museli na něco myslet.
Grafický návrh banneru na www
od 800 Kč malý banner
od 1500 Kč velký banner
Koláž dle domluvy a zadání.
Grafický návrh vizitky
od 800 Kč Mohu zařídit i tisk a předat tak zakázku kompletní, bez toho, aby jste museli na něco myslet.

Fotografie a koláže

Velmi rád upravuji fotografie a tvořím koláže a manipulace z fotografií. Jestli se chcete blíže podívat na moji osobní tvorbu, jděte na moje stránky nebo facebook. I tuto službu si u mne můžete objednat.

Facebook Můj web
Nezávazná poptávka